Září 2012

Jednou to přijít muselo.

16. září 2012 v 23:16 | BaruShe |  Diary
Nadpis zatím asi neřekne nic moc.Nicméně je to tak,tak jsem se rozhodla a tak to taky udělám.S tímto blogem končím.
Jo je to tak.. plánuju to už dlouho ,ale dostala jsem se k tomu až teď.Za prvé mě děsně štve ten název.. :D kdo to vymýšlel!No né asi.. ,ale je to divný :P A pak taky ten dess no a prostě všechno.Bez blogu bych ,ale moc dlouho nevydržela ,protože mě psaní prostě baví.Takže jsem se rozhodla přestěhovat.Články si mazat nebudu ,protože by mi to bylo líto.Stěhuju se na jiný blog.:DDD To zní zvláštně.Takže jestli někdo chcete mojí novou adresu, tak mi napište na
e-mail.To platí i pro Affs.Jestli mě chcete mít dál v Affs tak mi napište a jestli ne, nevadí. TAK SE TU VŠICHNI MĚJTE!
Dear BaruShe
Můj e-mail:bajunqa98@seznam.cz


Birthday.

15. září 2012 v 20:51 | BaruShe |  Diary
Hojte.
Já chcu zase prázdniny :DD A to se neučíme ještě ani dva tejdny.. Ale to se mi od pátku splní :* Jedeme totiž do Itálie ;D Závidtě mi smradi ;) Ne ,ale jako vážně. Teploučko,moře a písek ♥ Plánuju nafotit spoustu fotek.
Heheheeh,jo je mi 14.Juhů :)* Než si na to zase zvyknu ;D Oslava bude zítra.Já to nazývám ,, manší trapná rodinná oslava " :D ,ale co.. V úterý si pojedu vyzvednout foťák.Jelikož jsem talentovaná ničitelka tak mi ten starej nevydržel.
Tak už konečně novej. Takže teď budou mý fotky snad dokonalý.Ne nebudou.Jsem měla na výběr jestli novej mobil a nebo foťák.Tak né ,že bych novej mobil nechtěla ,ale focení mě baví takže smůla :P Nicméně už jsem předem dostala nějaký ty hadry :DD a zítra už zbytek.Jinak dneska mi psal jeden kluk co se mnou jezdí busem do školy ,ale nikdy jsme se nebavili.Tak prej jestli nechcu na vodnici... Jasně ,že jo! Ale ta moje oslava měla bejt dneska takže :// Vodnice musí počkat nó :D.Tak se zatim mějte špunti :** :P

I just wanna lay in my bed.

9. září 2012 v 20:58 | BaruShe |  Diary
Adios Bitchachos. Včerejšek byl úplně nejvíc super.S kámoškou jsme trapčily v Praze potom večer Mekáč,no prostě bomba den. Potom u nás spala takžé Hárd :D Koukaly sme na filmy.Žraly/koukaly/žraly..sme to ,ale všežravci:* jop taky vás miluju. Šly jsme spát asi v půl třetí ráno.Dneska jsme ještě byly venku.Potom šly bruslit a nakonec už nás nic nenapadalo takže jsme vytáhly déúčka z matiky a vařily si mozky..') Sere mě furt ten kluk '( Vždycky se to zdá v pohodě a potom najednou..je to zpátky.V pátek jsem se s nim málem srazila na zastávce když jsem vystupovala z busu. Vždycky ten pohled.Ách. Asi umřu na nějakou podezřele divnou nemoc. Večér sme vytáhli gril a dělali špízy atd.Jsem přežraná a jakože Dost.Zase bych měla něco shodit..tumtududum.Taky jsem přemejšlela ,že bych si obarvila nějak vlasy. Ještě nevim jak. Mám takovou divnou světle hnědou a chtěla bych.. mno :D buďto nějakou šerveno-zrzavou nebo tmavší hnědou.Asi půjdu ke kadeřnici.Třeba mi s tim hárem něco vykouzlí.Třeba.. :D Za týden narozky.Už sem nějaká stará..asi začnu přemejšlet o důchodu.Škola mě neuživí.:P :DDDD Kecy.. Zítra poprvý Fránina. Asi budu vypadat jak debil až začnu něco koktat francouzsky. Jo hodně vás to zajímá já vim.'D No nic jdu se vykoupat pak se asi kouknu na kruh a spááát. Takže Good Night.

Say Hello, say goodbye.

6. září 2012 v 14:17 | BaruShe |  Diary
Pořád stejný, pořád stejně blbý.
Ve škole na mě furt zírá, na chodbě, na obědě.. Ale ne, choval se jak kretén takže NE! '( Ve škole je nuda a dnešní tělák byl divnej. Páč máme novou učitelku ,kterou všichni nesnáší a vypadá jak uschlá okurka o.O Včera mi psal na fb jeden kluk.
16, světle hnědý vlasy a hnědý oči.. :)* Namakanej a fakt hezkej. Ale neznáme se. Sme si psali asi hoďku a on pak jestli s nim nechci jít ven.Já mu psala ,že klidně.. ,ale nwm. Tak jdem v úterý asi ven. Ale dneska jsem nad tim skor celej den přemejšlela a přijde mi to děsně divný jít ven s klukem ,kterýho neznám.Přátel má společnejch hodně ,ale nwm. Třeba je to ňákej děvkař. :D Takže na to peču.Navíc teď ani nemám na žádný vztahy moc náladu '(. Spíš se teď plánuju věnovat tomu učení. Chci mít na vysvědčení nejhůř jednu trojku. Tak se tu zatím mějte :)*

♥ '(
To naštve no.. 'D
'(..

Já jsem ten nosorožec 'D!

Fuck Love.

4. září 2012 v 14:55 | BaruShe |  Diary
Znáte ten šílenej pocit když se do někoho zamilujete totálně až po uši,ale přitom je úplně jasný ,že ho nemůžete mít?
Jo? tak ten právě teď mám. Do háje.. '( Asi si sednu před telku budu koukat na nějaký filmy a přejídat se přitom zmrzliny.
Jako v těch filmech ty holky, co maj zrovna depku.Fuck,Fuck,Fuck! Jo sem hrozná vim to, ale to fakt nejde už.
Od zítřka učení fuuu.Letos chci mít dobrý známky. Hlavně v matice to potřebuju vylepšit. Asi se na to půjdu podívat. Myslím na látku z loňska.. zítra to s náma chce učitelka zopáknout a pak nás 100% čeká ňákej testík. Do háje.. musí mít třídu zrovna vedle nás?! No to je jedno.. se s tim nějak vyrovnám'(. Zas už mám plnou paměť SMSek :// já si je ,ale nechcu mazat :( Baví mě to si je pak číst :D teda aspoň ty od kluků ;D Ale od NĚJ si je asi vymažu.Nebo ne? Já nevim. Tak jo. Jdu na tu matiku.
Bye.

Sorry za záplavu obrázků :D