Červenec 2012

Protože je miluju.

31. července 2012 v 17:31 | BaruShe |  Others
Čau mňáu.
Kočky?Prostě je miluju.Nejvíc asi ty bílý,zrzavý,mourovatý..no prostě všechny.Jsou kouzelný a když k vám přijdou zamňoukaj a zamrkaj svýma velkýma očkama.. áách. Prostě jsou k sežrání a basta! Mám kočičku..no je to ještě koťátko :* Jmenuje se Žolinka. Ale když jsem se rozhodovala jak jí pojmenovat..bylo to na dloouho.Nejlepší bylo když jsem řekla ,že jí pojmenuji Kytka. ,, Kytko pojď sem " nebo ,,kytko máš tu žrádlo " .. :D jako dobrý. Měly jsme z toho s kámoškou (Nelly) prdel na dva dny. Ale to neřešte.. :D Ale co to jméno? Jedno hezčí než druhé.. váhala jsem mezi
Angie(Enží), Jessie a pár dalších jmen. Nakonec se ,ale ozvala babča ,že kočce se nemá dávat ňáké anglické.. nebo prostě cizí jméno. :/ Tím pádem jsem půlku seznamu vyškrtla.Nó to je fuk.. jde přece o kočku a ne o její jméno přece, ne?
Nakonec je to Žoli.. na tom jsme se všichni shodli.. (teda skoro všichni..:D) Mám jí od kámošky ,páč se jim narodila koťátka ,ale oni už dvě kočky měli.. takže dva Žolinky sourozence utopili.. nemohla bych :/ Kámoška z toho byla celá špatná ,ale co nadělá. Já se samozřejmě nabídla ,že bych si koťátko vzala ,ale.. co rodiče? Mamka je v poho ,protože má kočky ráda a sama by kočku chtěla.. ,ale co táta? Ten samozřejmě hned.. ,, A kdo se o ní jako bude starat " ? nebo ,, A co tvoje alergie " ? Ale houby.. alergii na kočky jsem měla jako malá tati :P! No ,ale nakonec jsem ho překecala. A vyplatilo se! V pokoji se mnou teď kromě mé otravné ségry žije i má čtyřnohá Žolinka :** A ikdyž chce pořád něco kousat a neustále má hlad,pořád mi leze po notebooku.. Mám jí nehorázně ráda♥ :)*

Wanna be Thin

30. července 2012 v 22:40 | BaruShe |  Diary
Hello
Takže od zítřka asi začnu běhat. Né nekecám..asi jo, budu muset. Prostě musím zhubnout jo?
Za poslední dobu jsem celkem dost přibrala a nechci na koupáku skončit jako hrošice v pruhovanejch plavkách! Prostě NE!
Tákže ode dneška budu každej den chodit běhat, se psem, na brusle.. atd. Prostě cokoliv pohybovýho. Chci zhubnout tak 10 kilo! Ale já to snad dám :) Budu se snažit.. Už mě nebaví žít s tím pocitem ,že všichni zíraj na mý špeky. :P Tak mi držte Palce ;))

I'am gonna live my life.

30. července 2012 v 19:56 | BaruShe |  Diary
Ahojte'
Jak se mám?Ale jo, fajne.V sobotu jsem se vrátila z tábora.Bylo to supér ;)). A co vy? Jak užíváte prázdnin? :)*
Včera jsme ještě s mamkou byly v Praze na Šestce a v Metropoli.Pomáhala jsem jí tam vybrat nějaký boty k společenským šatům a nějaký psaníčko atd. Je totiž pozvaná na Marockou ambasádu, dneska na ňákej večírek. Jinak se musím s někym domluvit a jít ven! Doma je to nudaa.. Tak jo. Asi půjdu zkouknout nějakej film, nebo čučet na olympiádu. Bye
Enjoy Summer!

12. července 2012 v 23:13 | BaruShe |  Diary
Čauky :D
Tak sem zase tu se svým trapným článkem ;D! Včerejšek i dnešek byl suprovej páč sme byly s kámoškou kouknout po krámech, v aquaparku,u ní a dneska u mě. Zítra asi ještě půjdu k jiný kámošce kde nás bude víc :P:D! A v sobotu tábor)) Asi si nějaký články přednastvím, tak se nedivte :)* Jinak už jsem vám to chtěla říct dřív,ale za pozastavení o prázky se omlouvat nebudu.
Je přece léto?! Tak proč vysedávat u kompu?!! Takže Affky nemažte si mě prosím. Jistě nějaký články přidávat budu a affky se snažit taky obíhat,ale..No nic asi půjdu spáát..:DD Tak Bye --> A mějte se Famfárově..:'DD! B.
Budu mít pozastaveno 14.7.-28.7.


Právě tu a právě teraz.

3. července 2012 v 22:36 | BaruShe |  Diary
Hello.
Jak se máte?Já fajne.Za osm dní jedu na tábor a potom asi s kámoškou,jejim bráchou a ještě jednim klukem na vodu (Snad,ASI) :D Jinak dneska maximálně užitej den s kámoškou :D* Akorát ehm.. babička, trochu vtěra.Prej, mi si koupily Frisco to nový Černý rybíz.. :* ňáám :D No a mi dem s tim kolem baráku ,že si sednem tam kousek na lavičku a ono tam stojí dědy auto... twle^^ tak sme to radši prošly polem až k tý lavičce ,která už byla zabraná :'D! Takže sme si tam sedli na obrubník a pily to Frisco.My pak asi po hoďce přišly s ní domů, blbly na kompu a pak za náma přijde babička a vrazí Kámošce do ruky utěrku a prej ať dem umýt nádobí! 'DD. Jako nwm. Jinak prdél byla Největší :D! Zítra asi budu doma,nebo půjdu s někym ven.
Počasí neni zrovna Nejlepší ,ale neni to až tak strašný :) Kámoš se zítra vrací z Tunisu, prej si tam koupil Vodnici :D Hned mi slíbil šluka :P* :DD Jináč tydle prázky budou Nej! ;D Tak se mějté :D B.