Život má jen jednu chybu, že se žije hned naostro.

27. března 2012 v 21:35 | BaruShe |  Diary
Ahojté prdi!
Děláte si srandu?134 lidí za den? Teprv dneska jsem si konečně nastavila tu návštěvnost a když jsem přijdu nestačim se divit :D Jste se zbláznili ne? :) Nééé dělám si srandu, já jsem děsně ráda ,že sem vůbec někdo chodí a ty moje přitloublý články čte... mn vážně. Upřímně se vám docela divim :P :D Dnešek ve škole by byl super, ale ani jednou jsem Ho neviděla!
To mě dost mrzí... :'( Ale tk co :) Ve škole bereme pořád samý nudný věci, tk vlastně ani nevim proč to sem píšu když to už je samozřejmost. V pondělí jsme měli mít výtvarku (můj nejoblíbenější předmět) ,ale ta učitelka byla se svojí třídou na opeře! :D No já nemohla když mi kámoška dneska řikala jak u toho usínali a nebo chcípali smíchy ;D My místo toho měli hudebku s tim pomatencem! Mě z něj asi brzo jebne! :P Jinak zatim se nic extra neděje... :/ V šest jsem šla na procházku se psem a vrátila se ve čtvrt na osm. Dneska kupodivu ani nejsem tak utahaná, což je dost divný když jsme měli odpoledku.
Včera jsem šla spát pozdě ,ráno jsem se nemohla vyhrabat z postele tk jsem si udělala kávu.. :) Aby jsem aspoň při tý cestě na bus neusla. Autobus mi málem ujel, takže jsem ho musela dobíhat.
Ikdyž se nic extra neděje, tak přesto se zaručeně nenudim... :P :D pp zatim B.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama