Z pátku.... ♥!

11. března 2012 v 20:42 | BaruShe |  Diary

Ahojky Špuntíci.... :D

Tak vám sem zase jednou něco napíšu... :)
Dnešek byl úplně ÚŽASNEJ! Díky vyhlašování ankety o nejlepšího sportovce školy jsme se neučili a sraz před školou byl tudíž až v 08:45.Zrovna mi nejel nějak moc dobře žádný autobus a tak jsem se rozhodla jet vlakem... a z celého srdce doufala ,že On pojede taky. JEL!!! :))
Když jsem ho zdálky uviděla poskočilo mi srdce radostí a celá ŠŤASTNÁ jsem šla dál. On mě zatím neviděl ,tak jsem nejdřív přešla silnici a pak když jsem se otočila a on už si mě všimnul čekala jsem až ke mě dojde (byla jsem totiž pár metrů před ním).
Jakoby Synchronizovaně jsme se pozdravili a pak už si hned začali povídat. Pořád se usmíval a z úst mu přitom roztomile vykukovala rovnátka jako vždycky :***! Byla jsem DOST překvapená ,protože už nebyl ani zdaleka tak zamlklej jako předtím a povídali jsme si jako kdyby jsme vždy byli ti nejlepší kámoši... :)*
Když přijel vlak byl neobvykle prázdný a tak jsme si sedli na sedačky naproti sobě.
V tu chvíli jsem byla úplně MAXIMÁLNĚ šťastná a chtěla jsem, aby ta chvíle trvala navždy!
Potom když se vlak blížil k naší zastávce, byla jsem celkem dost smutná ,že už budem vystupovat ,ale zároveň DĚSNĚ MOC ŠŤASTNÁ ,že se tohle stalo... :))
Tenhle den byl proto úplně MOC Úžasnej!!!! :***


PS: Jestli vám přijdu trapná s tím jak pořád píšu články do téhle rubriky o jednom a tom samém tak se vám omlouvám ,ale tahle rubrika je prostě pro tohle určená.Určená proto ,abych si sem občas vylila své srdíčko , které je teď právě MOC a MOC Zamilované!!!!! :***

 


Komentáře

1 Lenn Lenn | 4. dubna 2012 v 21:17 | Reagovat

jůůů to je roztomilé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama