Březen 2012

Nuda Největší!

30. března 2012 v 20:23 | BaruShe |  Diary
Ahojté!
Tk co? Jk se máte? Budu hádat určitě líp než já! :/ Mě to totiž DĚSNĚ nebaví celej den ležet v posteli a pít horkej čaj :/.
Už je to ,ale lepší tkže když to dobře dopadne v pondělí půjdu do školy a v neděli možná ven s kámoškou :)
Jinak mi tu doma asi brzo jebne! Mno vážně celej den čučet na filmy nebo si číst knížku vás dost rychle omrzí ,ale stejnak mluvim už v pohodě a kašel už téměř taky nemám takže super ;)! Jinak jak to tak sleduju, když chodím po cizýmch blocích na každém třetím najdu vždy něco jako: Tohle je poslední článek nebo Končím s blogem. Chci říct hrozně moc blogerek končí a je to dost škoda ,když tak pročítám jejich články jako bych tam vždy našla i kus sebe.Vím ,že každou chvilku si založí blog někdo nový ,ale i těch starých blogerek je DOST škoda! A víte proč končí? Buďto je to nebaví a mít blog jim přijde dětinské, nebo nestíhají a někdo se jim kvůli blogu směje atd. Je mi to dost líto a doufám ,že já budu mít blog ještě dost dlouho. Psaní mě zatím HODNĚ baví a nehodlám s ním přestat.Proto kdyby se vám kvůli blogu někdo smál, nebo vám psal pod články hnusné komentáře a vy byste se rozmýšlel jestli s blogem zkončit, buďte silní a podobné komentáře pošlete do háje ,nebo je jednoduše bloknětě. Tak fájn to je asi tak vše a zatím čáu B.


Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.

29. března 2012 v 17:48 | BaruShe |  Diary
Čáute lidi!
Dnešní den byl celkem nuda! Nebyla jsem ve škole ,protože mám zánět hrtanu a vůbec nemůžu mluvit. Je to teda dost otravný ,ale to je jedno... :/ :D Místo toho ležim v posteli ,piju horkej čaj a koukám na filmy nebo si čtu.
Mám pocit ,že už jsem všechno viděla a nemůžu nikde sehnat nějakou dobrou komedii.Včera mě ve škole celej den bolela hlava a potom na zumbě jsem téměř nemohla mluvit. Celkem vtipný vysvětlovat pak řidičovi v buse kam ,že to vlastně chci jet.... :D!Jinak doufám ,že toho ve škole moc nezameškám a ,že pak nebudu muset dopisovat moc testů.
Tak se tu zatím mějte! B.


Superman vs. Batman

28. března 2012 v 7:00 | BaruShe |  Fashion
Ahój :D!
Určitě všichni znáte ty superman/Batman trička a podobné věci.Fájn taky jsem tomu podlehla a DĚSNĚ MOC chci to supermanovský tričko nebo mikinu! Vím je to sice už trochu ohraný ,ale i tak :)
Mám tu pro vás pár fotek se Supermanovskejma věcma ;D


A co se líbí víc vám? :)


Owl style ♥

27. března 2012 v 21:56 | BaruShe |  Fashion
Ahojky... :) Poslední dobou jsem se nějak zakoukala do prstýnků a řetízků se sovičkami.... takže tady je pár obrázků... :)


NO nevypadaj kouzelně...??? :) B.

Život má jen jednu chybu, že se žije hned naostro.

27. března 2012 v 21:35 | BaruShe |  Diary
Ahojté prdi!
Děláte si srandu?134 lidí za den? Teprv dneska jsem si konečně nastavila tu návštěvnost a když jsem přijdu nestačim se divit :D Jste se zbláznili ne? :) Nééé dělám si srandu, já jsem děsně ráda ,že sem vůbec někdo chodí a ty moje přitloublý články čte... mn vážně. Upřímně se vám docela divim :P :D Dnešek ve škole by byl super, ale ani jednou jsem Ho neviděla!
To mě dost mrzí... :'( Ale tk co :) Ve škole bereme pořád samý nudný věci, tk vlastně ani nevim proč to sem píšu když to už je samozřejmost. V pondělí jsme měli mít výtvarku (můj nejoblíbenější předmět) ,ale ta učitelka byla se svojí třídou na opeře! :D No já nemohla když mi kámoška dneska řikala jak u toho usínali a nebo chcípali smíchy ;D My místo toho měli hudebku s tim pomatencem! Mě z něj asi brzo jebne! :P Jinak zatim se nic extra neděje... :/ V šest jsem šla na procházku se psem a vrátila se ve čtvrt na osm. Dneska kupodivu ani nejsem tak utahaná, což je dost divný když jsme měli odpoledku.
Včera jsem šla spát pozdě ,ráno jsem se nemohla vyhrabat z postele tk jsem si udělala kávu.. :) Aby jsem aspoň při tý cestě na bus neusla. Autobus mi málem ujel, takže jsem ho musela dobíhat.
Ikdyž se nic extra neděje, tak přesto se zaručeně nenudim... :P :D pp zatim B.


Me

26. března 2012 v 20:30 | BaruShe
Já... tak co k tomu dodat.
Jsem to já, téměř čtrnáctiletá holka s výstředníma nápadama, chodím na osmiletej gympl a ještě jsem nepropadla :P
To je poněkud zvláštní když vezmu v úvahu naší učitelku na matiku.... jaj! Ale co nebudu si přece nějakou starou učitelkou kazit večer :/ Jsem děsně praštěná ,ale to tu snad ani nemusim psát.Někdy chytnu výtlem a prostě se třeba půl hodiny v kuse tlemim, takže i Vysmátá... to je moje další vlastnost. Ach jo, kdybych vám tu celej článek měla popisovat jaká jsem tak se příštího článku asi nedožiju. Neinteligentní tak to je celkem jasný! nééé vůbec? Jsem neinteligentní a chódim na gympl... no jasně. Mno fákt já se dokonce řadim i mezi ty dementní jedince. Mno dobře takže další vlastnost? Dementní.
Takže zrychleně: Praštěná potrhlá úchylná neinteligentní vytlemená psychopatka ,která je momentálně bez mozku.
Jo jsem bez mozku, slyšely jste dobře! No a? Mně to nevadí a jsem na to pyšná :P Jestli ti to vadí tak je to ,ale tvůj problém né můj.... :D! Mno fájn chtěli jste téma týdne takže... stačííí? Tk fájn... :P!

Hello spring, goodbye winter!

25. března 2012 v 20:26 | BaruShe |  Diary

Čáu
Taky se vám zítra ještě nechce do školy? Mě teda aspoň ne!Celej výkend jsem si pořádně užívala sluníčka a definitivně už
zabalila zimní věci! Sice se prý má zítra počasí ještě trochu zkazit ,ale to je fuk.Na výkend jsme ani nedostali moc úkolů
což jedivný, ale super! :) Ve škole to teď ani neni nějak extra zajímaý ostatně jako vždycky... :P :D
Změnila jsem si záhlaví tak snad se vám líbí... :)! V pátek jsem si v knihovně půjčila knížku Poslední píseň.Je podle toho natočenej ten film ,kterej už jsem viděla a moc se mi líbil.Proto když jsem ji v knihovně uviděla a kousek si přečetla,
i přesto jsem si jí půjčila. Rozhodla jsem se ,že bych měla začít víc číst! Na čtení už nemám sice moc času asi jako na všechno ,ale chtěla bych teď chvilku víc číst než být na internetu a chatovat a blogovat. Napište mi prosím do komentářů typy na nějaké dobré knížky co jste četli a líbili se vám, děkuju Tk zatím B.


How to make beautiful bracelets

25. března 2012 v 18:36 | BaruShe |  How to this
Ahojky
Mám tu pro vás pár videí s návody jak vyrobit super náramky.Podle mě vypadají dobře a výroba je dost jednoduchá... :)


Tattoo

24. března 2012 v 22:15 | BaruShe |  Fashion
Tetování? Tetování! Tetování?!
Našla jsem na netu celkem pěkný nápady a nevim ,ale mně se líbí!


Mně se líbí, co vám? Ale já už jsem rozhodlá pro tohle:

Tak zatííím :) B.

Elegant Hairstyles

24. března 2012 v 17:04 | BaruShe |  Fashion

Ahojté.. :)
Vítám vás u dalšího článku ,kde bych vám ráda představila pár typů jak na elegantní vlasy :)
Takže je tu pár typů, videí a obrázků. Snad se vám článek bude líbit! :) B.


Tento účes mi přijde celkem elegantní a není ani tak těžký.Ta holka to navíc docela dobře popisuje ikdyž je to
anglicky no... :)


Tenhle účes je taky takový dost společenský, zase od stejné autorky... ;)


Tak tenhle účes je strašně jednoduchý a přitom vypadá stylově.... přemýšlím o tom ,že si ho udělám do
školy..... :D


Ten cop z pěti pramenů vypadá zajímavě.... :)


Elegantní jednoduchý... :) Na svatbu, ples,promoci nebo párty.


Prý na den Sv. Valentýna ,ale já si myslím ,že se hodí skoro ke každé příležitosti... :)